Blog

 • 19/05/2022 0 Komentarze
  Ekspozytory z plexi czy z kartonu?

  Każdy sprzedawca chce, aby przestrzeń jego sklepu była nie tylko estetyczna, ale także funkcjonalna. Dlatego właśnie powszechnie stosowanym rozwiązaniem są różnego rodzaju ekspozytory reklamowe, które umożliwiają prezentację poszczególnych produktów oraz ułatwiają klientom zapoznawanie się z nimi. Dylematem, przed którym staje wielu przedsiębiorców jest kwestia wybrania materiału, z którego została stworzona konstrukcja. Obecnie na rynku najczęściej wybieranymi rozwiązaniami są ekspozytory wykonane z kartonu lub plexi. Jakie są zalety i wady poszczególnych rozwiązań? O tym dowiedzą się Państwo w naszym artykule – zapraszamy.

  Dowiedz się więcej
 • 19/05/2022 0 Komentarze
  Prezentacja towarów za pomocą ekspozytorów

  Odpowiednia prezentacja towarów jest kluczem do zainteresowania klienta, który w efekcie sięgnie do półki sklepowej. Dlatego niezwykle ważne jest dobieranie ekspozytorów dostosowanych do potrzeb każdego z artykułów znajdujących się w sklepie, które pozwolą łatwiej i szybciej zapoznać się z produktem, czego celem jest także oczywiście jego sprzedaż.

  Dowiedz się więcej
 • 22/11/2021 0 Komentarze
  Wpływ szyldu firmowego na wizerunek firmy

  Przedsiębiorstwa usługowe oraz handlowe istnieją po to, aby spełnić potrzeby klientów, a ich rozwój jest uzależniony od zwiększającej się liczby odbiorców. Naturalnym więc jest, że dla każdej spółki bardzo ważny jest marketing, który pozwoli utrzymać dotychczasowych klientów i zachęcić nowych. W obecnych czasach reklamy i oznakowanie w formie banneru jest dość powszechne. Czy wobec tego warto w niego inwestować? Z całą pewnością tak. Wpływ szyldu firmowego na wizerunek firmy jest niezwykle znaczący, w jaki sposób?

  Dowiedz się więcej
 • 29/10/2021 0 Komentarze
  Co to są i do czego służą pylony reklamowe?

  Chyba każdy widział pionowy, wolnostojący słup o dużej wysokości, na którym były umieszczone napisy, logotypy firm itp. Najczęściej takie konstrukcje stoją na poboczu, niedaleko stacji paliw lub obok galerii handlowej. Pojawiają się także przed budynkami użyteczności publicznej lub obiektami usługowymi. Widujemy je często, ale na dobrą sprawę niewiele o nich wiemy. Dlatego w tym materiale odpowiemy na pytanie, co to są i do czego służą pylony reklamowe?

  Dowiedz się więcej