Rodzaje stojaków z plexi

Chcąc zapewnić swojej przestrzeni doskonałą organizację swojego sklepu i w atrakcyjny sposób zaprezentować najważniejsze produkty, najczęściej decydujemy się na ekspozytory reklamowe. Rodzajów stojaków jest jednak mnóstwo - jak je dopasować do asortymentu Państwa sklepu? O tym przeczytają Państwo w naszym artykule – zapraszamy!

 

Rodzaje ekspozytorów reklamowych


Jedną z najważniejszych różnic między poszczególnymi stojakami jest materiał, z którego zostały wykonane. Na rynku najczęściej znaleźć można kartonowe lub plastikowe ekspozytory sklepowe o wielu kształtach do wyboru. Modele kartonowe cechują się lekkością oraz możliwością łatwego transportu lub przechowywania, jednak brakuje im wielu cech, jakimi wyróżniają się stojaki reklamowe z plexi: łatwość czyszczenia, doskonała trwałość, odporność na warunki atmosferyczne czy możliwość nadruku.


Rodzaje stojaków sklepowych wyróżniamy jednak przede wszystkim w zależności od produktów, do jakich prezentacji zostały zaprojektowane. Dostępne są zarówno specjalne modele dostosowane do promowania artykułów o specyficznej budowie, jak i bardziej uniwersalne modele przystosowane do większej ilości artykułów.


Inny rodzaj stojaków reklamowych jest stosowany w przypadku talerzy czy patelni, a inny na przykład do butów, okularów czy słuchawek czy innych przedmiotów, które dzięki przezroczystym ekspozytorom możemy oglądać z każdej strony i zapoznać się z nimi dokładnie jeszcze przed zakupem.


Bardziej uniwersalnym rozwiązaniem są sklepowe ekspozytory z popychaczami, które dostosowane są do prezentacji wielu różnych artykułów: papierosów, olejków, kosmetyków, czekolad, batonów i innych. Rozmiary urządzenia można dobierać w zależności od wielkości produktu, jednak używając go zawsze mamy pewność, że artykuł zawsze będzie wysunięty na sam brzeg półki tak, aby klient łatwo mógł się z nim zapoznać i sięgnąć po niego. Innym uniwersalnym rozwiązaniem są także pojemniki reklamowe na produkty sypkie takie jak bakalie, cukierki, bułki czy orzechy. Umożliwiają łatwy dostęp oraz doskonałą prezentację dzięki przezroczystemu opakowaniu – ich wielkość oraz kształt mogą dobierać Państwo samodzielnie, zależnie od rodzaju produktu.

0
Feed

Zostaw komentarz